Hakkımızda

atigen-cell Teknoloji Hücre ve Doku Merkezi, 2006 yılında faaliyetine başlamış, İyi Üretim Uygulamaları (GMP) kalite standardına sahip, Sağlık Bakanlığı tarafından faaliyetleri kapsamında ruhsatlandırılmış ülkemizin ilk biyoteknoloji şirketidir. Atigen-cell kendi alanında ülkemizde ilk olduğu gibi, üretim kapasitesi ve teknolojisi açısından da Avrupa'nın sayılı tesisleri arasındadır.

Dünyada hızla gelişmekte olan rejeneratif tıp ve hücresel tedavi alanında uluslararası standartlarda ürün ve hizmet sunmayı amaçlayan Atigen-Cell, Mezenkimal Kök Hücre, Fibroblast, Kondrosit, Kanser Aşısı Üretimi, Kornea nakilleri, Kemik küpü ve Kemik çipsi üretimi ve Kordon Kanı Bankacılığı alanında hizmet veren öncü bir kuruluştur.

Dünyadaki gelişmeleri takip ederek sistemini değişikliklere ve yeniliklere göre güncelleyen Atigen-Cell, hücresel tedavi bir seçenek olduğunda hedef kitlesi olan bilim adamları, doktorlar ve sağlık kurumlarına kaliteli, güvenilir ve dünya standartlarında ürün ve hizmet sunmayı taahhüt etmektedir.

atigen-cell, aralarında kök hücre alanında önemli çalışmalar yapan hekimlerin, sağlık sektörüne bağlı kuruluşların, iş adamlarının ve sanayicilerin bulunduğu bir Anonim Şirkettir.

atigen-cell'in Trabzon Teknoloji Geliştirme Bölgesinde (KTÜ Teknokent) yer alan ATİCELL tesisi 2400 metrekare alana yerleşiktir. Tesisin 350 metre karesi üretim alanı olarak yapılandırılmış ve GMP kalite şartlarına uygunluk açısından akredite edilmiştir.

atigen-cell olarak kalite politikamız, hücresel tedavi bir seçenek olduğunda, hekimlerimize ve sağlık kuruluşlarımıza kaliteli, güvenilir ve dünya standartlarında ürün ve hizmet sunmaktır.

ÜST